Fundacja zrodzona z Kropli. 

Jesteśmy młoda organizacją, która powstała w 2020 roku. Jednak moment zarejestrowania Fundacji jest tak naprawdę zwieńczeniem naszych pasji, zainteresowań, miłości do przyrody i otaczających nas Gór Sowich oraz ogromnym pragnieniem promowania i rozwijania lokalnych terenów. 

Góry towarzyszą nam od najmłodszych lat. Każdy z nas nie wyobraża sobie bez nich życia. 

Momentem przełomowym i kroplą, która zaczęła drążyć skałę był rok 2019 w którym nasz Prezes Marek Olejarz odbywał staż w Domu Pomocy Społecznej. To doświadczenie, przebywania z ciężko chorymi i starszymi ludźmi pokazało mu bardzo wyraźnie jak krótkie jest nasze życie. Jak jednak chwila może zdecydować o nas i zmienić wszystko. Od tej chwili wiedział, że jeżeli chce spełniać swoje marzenia, to właśnie teraz jest na to najlepszy moment. Wraz z najbliższą rodziną założył Fundację a do współpracy zaprosił przyjaciół i znajomych, z którymi zna się od lat. Razem nie jeden dzień spędziliśmy na pieszych wędrówkach po Górach Sowich, naszych górach. 

Każdy z nas wnosi do organizacji inną krople. Razem stanowią jednak niezwykłą i bardzo różnorodną mieszankę. Wykorzystujemy nasze wielokierunkowe wykształcenie, doświadczenie w bardzo różnorodnych branżach i organizacjach oraz nasze pasje w celu tworzenia zmiany w naszym środowisku, edukowania innych i rozwijaniu naszych okolic. 

Pragniemy zaprosić Ciebie do udziału w tym nowym rozdziale naszego życia. 

Więcej informacji w zakładkach nasze cele, nasz zespół oraz w szczegółowej ofercie.